Transportas

Patikrinkite ar galioja techninė apžiūra

Tikrinant, ar galioja techninė apžiūra, patikrinama, ar transporto priemonei buvo atlikta privaloma techninė apžiūra, kurios reikalauja atitinkamos institucijos, ir ar ji praėjo. Toliau pateikiami keli būdai, kaip patikrinti, ar automobilis turi galiojančią techninę apžiūrą:

  • Techninės apžiūros lapas (ataskaita): Daugelyje šalių po sėkmingai atliktos techninės apžiūros išduodamas tech. apžiūros lapas. Patikrinkite, ar yra galiojantis apžiūros lapas, kuriame nurodyta techninės apžiūros data ir galiojimo laikas.
  • Internetiniai portalai arba vyriausybinės svetainės: Yra internetinių portalų arba vyriausybinių svetainių, kuriose asmenys gali įvesti transporto priemonės duomenis, pavyzdžiui, valstybinį numerį arba VIN, ir patikrinti techninės apžiūros būklę.

Įsitikinti, kad automobilio techninė apžiūra yra galiojanti, labai svarbu siekiant laikytis teisinių reikalavimų ir užtikrinti transporto priemonės tinkamumą eksploatuoti kelyje. Vairuojant transporto priemonę be galiojančios techninės apžiūros gali kilti teisinių pasekmių ir galimas pavojus tiek vairuotojo, tiek kitų eismo dalyvių saugumui.

Kaip patikrinti ar galioja techninė apžiūra internetu?

Norėdami patikrinti ar transporto priemonė turi galiojančią techninę apžiūrą turėsite apsilankyti šiame internetiniame portale.

Tam, kad sistema galėtų suteikti reikiamą informaciją, privalėsite įvesti šiuos duomenis:

  • Transporto priemonės valstybinis numeris;
  • Transporto priemonės registracijos liudijimo numeris.

Suvedę reikiamus duomenis, gausite šią informaciją: Valstybinis numeris; Markė, modelis; Klasė, kuro rūšis; Techninė apžiūros atlikimo datą; T.A. galiojimo datą; Būseną: GALIOJA arba NEGALIOJA; Techninės apžiūros istoriją.

5/5 - 1 balsas(-ai)

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button