TransportasLietuvoje

Dėl sustiprintų aviacijos saugumo patikros procedūrų – tam tikrais laikotarpiais gali formuotis keleivių eilės Vilniaus oro uoste

Lietuvos oro uostų atstovai praneša, kad dėl pastaruoju metu sustiprintų tam tikrų aviacijos saugumo taikomų  patikros procedūrų – kai kuriais piko laikotarpiais Vilniaus oro uoste gali formuotis laukiančių keleivių eilės. Keleivių prašoma atvykti į oro uostą bent prieš 2 valandas iki skrydžio ir turėti pasiruošus iš anksto visus reikalingus skrydžio dokumentus.

Teigiama, kad šių iššūkių suvaldymui jau įgyvendinamos papildomos priemonės: aktyviai ieškoma papildomų aviacijos saugumo specialistų, šiuo metu terminaluose pagalbą ir papildomą informaciją suteikia samdomi konsultantai, artimiausiu metu terminaluose pradės darbuotis ir savanoriai konsultantai, taip pat perdėlioti procesai greitosios patikros zonoje, investuojama į tai, kad keleiviai gautų kuo daugiau informacijos pačiame išvykimo terminale apie galimus iššūkius piko laikotarpiais, gautų rekomendacijas.

Eilėms terminale įtakos turi ir faktas, kad aviacijos sezonas dar nėra pasibaigęs – rugsėjį planuojamas tik 5 procentais mažesnis keleivių bendras skaičius nei rugpjūtį. 

Anot oro uostų atstovų, aviacijos saugumo patikros procesą tiek pačiam keleiviui, tiek kitiems laukiantiems eilėje gali pagreitinti ir pačių keleivių pasiruošimas, todėl prašoma dar kartą pasidomėti rekomendacijomis ir draudžiamų daiktų sąrašu, atsižvelgti į šias rekomendacijas https://www.vilnius-airport.lt/lt/keleiviu-gidas/keleiviu-gidas-aviacijos-saugumo-reikalavimai

Teigiama, kad didžiausi keleivių pikai Vilniaus oro uoste įprastai susidaro tris kartus per parą: ryte nuo maždaug 4 iki 6 valandos ryto, vidurdienį nuo 11 iki 14 val. ir vakare nuo 17 iki maždaug 20 valandos. 

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button