Transportas

Patikrinti ar galioja draudimas (ar automobilis draustas)

Tikrinant, ar galioja draudimas (ar automobilis draustas), patikrinama, ar transporto priemonė turi galiojantį draudimo polisą. Paprastai šią informaciją galima gauti įvairiais būdais:

  1. Draudimo kortelė: Paprasčiausias būdas – paprašyti transporto priemonės savininko pateikti draudimo bendrovės išduotą draudimo kortelę. Šioje kortelėje paprastai būna nurodyta tokia informacija kaip poliso numeris, draudimo apsaugos datos ir draudimo bendrovės kontaktinė informacija.
  2. Susisiekimas su draudimo bendrove: Galite tiesiogiai susisiekti su draudimo bendrove telefonu arba per jos interneto svetainę. Pateikite transporto priemonės VIN kodą, valstybinį numerį ir savininko duomenis, kad sužinotumėte apie draudimo būklę.
  3. Internetinės duomenų bazės: Egzistuoja internetinės duomenų bazės, kuriose galima patikrinti transporto priemonės draudimo būklę įvedus jos duomenis, pavyzdžiui, VIN arba valstybinį numerį.

Patikrinti transporto priemonės draudimo būklę labai svarbu, ypač perkant naudotą automobilį arba patekus į eismo įvykį. Įsitikinimas, kad transporto priemonė turi galiojantį draudimą, padeda apsaugoti ir savininką, ir kitas eismo įvykyje dalyvaujančias šalis.

Kaip patikrinti ar galioja draudimas (ar automobilis draustas) internetu?

Norėdami patikrinti ar transporto priemonė turi galiojanti draudimą, turėsite apsilankyti šiame internetiniame puslapyje.

Tam, kad sužinotumėte, ar transporto priemonė turi galiojantį draudimą, privalėsite įvesti šią informaciją:

  • Automobilio registracijos šalis;
  • Automobilio valstybinis numeris.

Suvedę reikiamą informaciją, sužinosite ar transporto priemonė yra apdraustas. Jeigu apdrausta, tai bus pateikta informacija apie draudimo bendrovę ir kontaktai dėl žalos atlyginimo.

Sužinojote, jog transporto priemonė neturi galiojančio draudimo? Pasinaudokite draudimo skaičiuokle ir gaukite geriausius pasiūlymus apie:

5/5 - 2 balsas(-ai)

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button