Technologijos

Kaip įkrauti naują telefoną? Ar pirmą kartą jį reikia iškrauti iki nulio?

Kaip įkrauti telefoną? Ar pirmą kartą turite jį iškrauti iki nulio? Ar norite kuo ilgiau naudotis išmaniuoju telefonu jo neprijungdami prie elektros tinklo? Sužinokite, kaip krauti naują telefoną, kad pailgintumėte jo akumuliatoriaus veikimo laiką ir išvengtumėte greito jo išsikrovimo.

Ar reikia iškrauti naują telefoną?

Senesnės kartos prietaisai buvo maitinami nikelio baterijomis. Pirmą kartą įkraunant naują telefoną reikėdavo suformatuoti akumuliatorių, t. y. įkrauti jį iki maksimalaus lygio ir iškrauti iki nulio. Tai leido jį sukalibruoti, kad padidėtų jo našumas ir ilgaamžiškumas.

Dauguma šiandien gaminamų išmaniųjų telefonų turi ličio jonų arba ličio polimero akumuliatorių. Ar būtina iškrauti naują telefoną su tokiu akumuliatoriumi? Nebūtina ir netgi gali jam pakenkti.

Kada įkrauti telefoną?

Įdomu, kaip įkrauti naują telefoną, kad baterija tarnautų kuo ilgiau? Nepamirškite prijungti prietaiso prie įkroviklio ne vėliau kaip tada, kai įkrovos lygis sumažėja iki 20%. Taip išvengsite per didelio įtampos kritimo akumuliatoriuje.

kaip krauti nauja telefona 20 procentu akumuliatorius

Iki kiek procentų turėčiau įkrauti telefoną?

Išmaniojo telefono akumuliatorius gali būti sugadintas ne tik dėl per didelės įkrovos, bet ir dėl per didelio įkrovimo. Geriausia telefoną įkrauti ne daugiau kaip iki 80-90% ir tada atjungti nuo maitinimo šaltinio. Ypač nepamirškite nepalikti prietaiso įjungtame įkroviklyje per naktį. Tai neleis akumuliatoriui per daug įkaisti – jis veiks efektyviau ir pailgins savo tarnavimo laiką.

Kaip krauti naują telefoną?

Atsakymas į klausimą, kaip krauti naują telefoną, nesibaigia įkrovos lygio patikrinimu. Sužinokite, į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį.

Originalus įkroviklis

Geriausia telefoną įkrauti originaliu gamintojo įkrovikliu – suderintu su konkrečiu modeliu. Įkroviklio charakteristikos yra pritaikytos jūsų prietaisui, pavyzdžiui, įkrovimo įtampa arba srovė. Jei naudosite pigius pakaitalus, kurių parametrai smarkiai skiriasi, įkrovimas taps ne toks efektyvus ir tai neigiamai paveiks akumuliatorių.

Tinkama temperatūra ir ventiliacija

Neįkraukite akumuliatoriaus, kai aplinkos temperatūra yra labai aukšta arba žema – idealiu atveju ji turėtų būti apie 20 laipsnių. Venkite įkrovimo esant stipriems saulės spinduliams arba šalia radiatoriaus. Taip pat neuždenkite telefono antklode, pledu ar pagalve. Svarbu, kad įkrovimo metu nebūtų uždengtos prietaiso ventiliacijos angos.

Išjungtas arba lėktuvo režimas

Kaip krauti naują telefoną taip, kad tai neužtruktų ilgai, bet nepakenktų akumuliatoriui? Prieš įkraudami išjunkite telefoną arba įjunkite lėktuvo režimą. Taip sumažinsite procesoriaus apkrovą ir sumažinsite energijos poreikį. Tai padės akumuliatoriui greičiau įkrauti ir kartu mažiau įkaisti.

Pakankamai ilgai

Jei telefono nereikia įkrauti kuo greičiau, nenaudokite greitojo įkrovimo režimo. Kai lauksite ilgiau, tai turės teigiamą poveikį akumuliatoriaus veikimui. Gali būti gera idėja įkrauti naudojant USB kabelį – tam prijunkite jį prie telefono ir nešiojamojo kompiuterio ar kito prietaiso su USB jungtimi.

Belaidis

Indukcinis įkrovimas, kai nereikia prijungti prietaiso prie elektros tinklo, taip pat turi teigiamą poveikį akumuliatoriaus veikimo trukmei. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai padėti telefoną tinkamu būdu ant belaidžio įkroviklio. Akumuliatorius įkaista daug mažiau nei įkraunant įprastu tinklo įkrovikliu.

5/5 - 1 balsas(-ai)

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button