Pasaulis

Los Andželo policija tiria, kaip „Draugų“ žvaigždė Matthew Perry gavo mirtiną ketamino dozę

Los Andželo žmogžudysčių skyriaus detektyvai ir federaliniai agentai tiria, kaip serialo „Draugai“ žvaigždė Matthew Perry gavo didelę dozę stipraus receptinio vaisto ketamino, kuris buvo rastas jo kūne ir, kaip nustatyta, sukėlė jo mirtį, pranešė policija.

Antradienį atskleista informacija apie policijos ir dviejų federalinių agentūrų vykdomą baudžiamąjį tyrimą buvo paskelbta praėjus penkiems mėnesiams po to, kai Los Andželo apygardos teismo medicinos ekspertas padarė išvadą, kad Perry mirė dėl atsitiktinio narkotikų perdozavimo ir paskendimo, tačiau įtarimų dėl kaltės nekilo.

Gruodžio 15 d. skrodimo ataskaitoje daroma išvada, kad Perry mirė nuo „ūmaus ketamino poveikio“, kuris kartu su kitais veiksniais lėmė, kad aktorius prarado sąmonę ir nuslydo po vandeniu savo namuose Los Andžele esančioje sūkurinėje vonioje.

„Remdamasis teismo medicinos eksperto išvadomis, Los Andželo policijos departamentas, padedamas Narkotikų kontrolės administracijos ir Jungtinių Valstijų pašto inspekcijos tarnybos, tęsia tyrimą dėl J. Perry mirties aplinkybių“, – sakoma Los Andželo policijos departamento pareiškime.

Policijos atstovas spaudai sakė, kad tyrimą atlieka Los Andželo policijos apiplėšimų ir žmogžudysčių skyriaus detektyvai.

Atlikus toksikologinius tyrimus nustatyta, kad ketamino, trumpai veikiančio haliucinogeninių savybių turinčio anestetiko, kiekis Perry organizme buvo pavojingai didelis, t. y. gerokai viršijo ribas, kurios paprastai būdingos bendrajai anestezijai, naudojamai stebimai chirurginei priežiūrai, sakoma skrodimo išvadose.

Jo mirtį spalio 28 d. lėmė vainikinių arterijų liga, nuo opioidų priklausomybę sukeliančio vaisto buprenorfino, kurio taip pat aptikta jo organizme, poveikis ir skendimas.

54 metų J. Perry, kuris viešai prisipažino dešimtmečius piktnaudžiavęs narkotikais ir alkoholiu, įskaitant tuos metus, kai jis vaidino Chandlerį Bingą populiariame 1990-ųjų televizijos komedijos „Draugai“ seriale, prieš mirtį buvo blaivus 19 mėnesių ir prieš mirtį jam nebuvo žinomi jokie atkryčiai, teigiama jo skrodimo metu cituotuose interviu.

Ataskaitoje apklausti liudytojai teigė, kad jam buvo taikoma ketamino infuzijų terapija nuo depresijos ir nerimo. Tačiau paskutinį kartą jis buvo gydomas likus pusantros savaitės iki mirties, todėl, kaip teigiama skrodimo ataskaitoje, ketaminas, kurį jo organizme aptiko teismo medicinos ekspertai, galėjo būti įvestas po paskutinės infuzijos.

„Tikslus suvartojimo būdas M. Perry atveju nežinomas“, – teigiama ataskaitoje, kurioje priduriama, kad jo skrandyje rasta pėdsakų ketamino. Ant jo kūno adatų žymių nerasta, teigiama ataskaitoje.

Kaip aktorius galėjo pats įsigyti ketamino arba kas jam jo galėjo tiekti, liko atvirų klausimų, kurie, pasak Los Andželo policijos atstovo spaudai, yra šiuo metu atliekamo tyrimo objektas.

DEA atstovas spaudai atsisakė komentuoti tyrimą, o žiniasklaidos atstovų užklausas perdavė Los Andželo policijai.

Įvertinkite skaitomą turinį
Šaltinis
Reuters
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button