Kriminalai

Per stipriai sumuštą vyrą pareigūnai „prisikasė“ iki narkotikų prekeivių (video)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl turto pasisavinimo ir neteisėto disponavimo dideliu kiekiu narkotinių (psichotropinių) medžiagų.

2023 m. spalio 18 d. Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informavo visuomenę, kad į Klaipėdos ligoninę pristatytas 29 metų vyras, kurį nenustatyti asmenys stipriai sumušė ir sužalojo peiliu.

Po šio įvykio Klaipėdos miesto policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto pasisavinimo. Tolimesnis nusikaltimo tyrimas buvo pavestas Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriui. Policijos pareigūnai operatyviai nustatė ir sulaikė tris bedarbius, įtariamus dalyvavus šiame žiauriame nusikaltime.

Per kratas, atliktas jų gyvenamosiose ir kitose patalpose bei transporto priemonėse, pareigūnai aptiko, kaip įtariama, narkotinių medžiagų, elektroninių svarstyklių, tris smulkintuvus, sulankstomus peilius ir daiktą, galimai panašų į šaunamąjį ginklą.

Pas vieną iš įtariamųjų, 36 metų vyrą, rastas, kaip įtariama, didelis kiekis psichotropinės medžiagos (bendras svoris apie 600 g) ir nukentėjusiajam priklausantys daiktai. Įtariama, kad šis 36 metų asmuo kartu su 24 ir 29 metų amžiaus bendrininkais, naudodami psichologinį ir fizinį smurtą, gabeno nukentėjusįjį į atokią vietą, prievarta reikalaudami grąžinti kelių tūkstančių eurų skolą.

Sulaikytieji kaltinami turto pasisavinimu, neteisėtu disponavimu narkotikais, psichotropinėmis medžiagomis ir kitomis nusikalstamomis veikomis. Visi trys įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Vėliau 36 metų įtariamajam buvo paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, o kitiems dviem įtariamiesiems – švelnesnės priemonės, įskaitant rašytinį pasižadėjimą neišvykti, dokumentų paėmimą ir įpareigojimą periodiškai registruotis policijos nuovadoje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintais principais. Svarbu pažymėti, kad pagal Konstitucijos 31 straipsnį asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button