Kriminalai

Jaunuoliui turėjusiam su savimi „kanapių“ gresia iki 2 metų nelaisvės

Elektrėnų policijos pareigūnai sulaikė jaunuolį, turėjusį, kaip paaiškėjo, narkotinių medžiagų. Jam gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Spalio 30 d. vakare Elektrėnuose, P. Noreikos gatvėje, Elektrėnų policijos pareigūnai patikrinimo metu pas jauną Elektrėnų gyventoją (gim. 2004 m.) rado ir paėmė plastikinį maišelį. Maišelyje buvo 127 folijos paketėliai su medžiaga, kaip įtariama, narkotine.

Sulaikytas asmuo policijai gerai žinomas, anksčiau teistas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 straipsnio 1 dalis).

Įtariamajam paskirtos kardomosios priemonės – dokumentų paėmimas, įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje ir rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros Šeštasis skyrius.

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button