Kriminalai

Policijos pareigūnai rado užmaskuotą „kanapių“ plantaciją

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai vakar Šakių rajone esančios sodybos rūsyje aptiko daugiau kaip penkiasdešimt vazonų, kuriuose, kaip įtariama, buvo narkotinių ar psichotropinių medžiagų – kanapių. Už šiuos augalus „ūkininkui” gresia rimtos pasekmės.

Vakar, lapkričio 14 d., apie 20.05 val. ūkinio pastato rūsyje Gudlaukio k., Šakių r., rasti 56 vazonai su žalios spalvos augalais, kaip įtariama, kanapėmis. Vyras (gimęs 1970 m.) sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Kauno apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto kanapių auginimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 265 straipsnio 1 dalį. Už šią nusikalstamą veiką gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-iojo skyriaus prokurorai.

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button