Kriminalai

Kaune konflikto metu vyras peršovė kitam vyrui petį

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nustatė asmenį, kuris prieš porą dienų iššovė iš šaunamojo ginklo į nieko neįtariantį vyrą ir jį sužalojo. Netrukus įtariamasis buvo sulaikytas.

Rugsėjo 4 d., pirmadienį, apie 12.30 val. į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinęs vyriškis teiravosi, kaip išimti kulką, tačiau atsisakė suteikti daugiau informacijos apie įvykį, pavyzdžiui, kas ir kada į jį šovė.

Netrukus Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo tirti įvykio aplinkybes ir nustatė, kad rugsėjo 3 d. apie 21.00 val. viešoje vietoje Raudondvario gatvėje Kaune tarp kelių neblaivių vyrų kilo žodinis konfliktas ir grumtynės.

Šio konflikto metu 1980 m. gimęs vyras išsitraukė daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą, ir šovė į 1983 m. gimusį vyrą. Kulka pataikė į vyro kairįjį petį ir jį sužalojo. Kitą dieną nukentėjusiajam buvo suteikta medicininė pagalba. Jam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,59 promilės.

Asmuo iš Kauno, kuris įtariamas padaręs sužalojimą, buvo sulaikytas rugsėjo 4 d. apie 13.50 val. Jam taip pat nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,65 promilės. Šis vyras policijai gerai žinomas dėl ankstesnės nusikalstamos veiklos.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 straipsnį. Už šią nusikalstamą veiką gali būti skiriami viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-iojo skyriaus, priklausančio Kauno apygardos prokuratūrai, prokurorai.

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button