Kriminalai

Jaunuoliui „pagardinusiam“ sausainius ir keksiukus kanapėmis gresia nuo 10 iki 15 metų nelaisvės (video)

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras baigė ikiteisminį tyrimą ir baudžiamąją bylą perdavė teismui su kaltinamuoju aktu dėl neteisėto disponavimo dideliu kiekiu psichotropinių medžiagų.

Tyrimą šioje byloje atliko Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai. Šių metų gegužės mėnesį, gavę informacijos, kad Gargžduose gali būti platinamos psichotropinės medžiagos, Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai atliko tyrimą dėl įtariamo jaunuolio. Patikrinimo metu pas 21-erių metų palangiškį buvo rasta įvairių pyragaičių su neįprastais ingredientais, įvardytais kaip psichotropinės medžiagos.

Jaunuolio sausainiai ir keksiukai buvo „pagardinti“ kanapėmis

Įtariama, kad anksčiau niekur nedirbęs jaunuolis sausainius ir pyragaičius pagerino psichotropine medžiaga – tetrahidrokanabinoliu. Tyrimo metu 29 pyragaičiuose rastas didelis šios psichotropinės medžiagos kiekis – 0,834 gramo.

Teisėsaugos institucijos pabrėžia, kad net ir nedidelius šių stiprių medžiagų kiekius vartojančių asmenų sveikatai ir gyvybei gresia pavojus. Tolesnis įvykio tyrimas perduotas Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo departamentui.

Jaunuoliui pateikti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo dideliu kiekiu psichotropinių medžiagų. Šiuo metu jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą disponavimą dideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo 10 iki 15 metų. Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Pagal Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 straipsnį asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

1/5 - 6 balsas(-ai)

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button