Kriminalai

Tragedija Vilniuje: Neryje nuskendo dvi mergaitės, įtariamoji – mama

Sekmadienį Vilniuje pranešta apie tragišką įvykį. Neryje nuskendo dvi mergaitės.

Apie įvykį soc. tinklo „Facebook“ grupėje „Reidas Vilniuje | Trikojis Vilniuje“ pranešė vienas iš bendruomenės narių. Moteris pasidalino vaizdo įrašu iš įvykio vietos.

Vilniuje sekmadienį prieš vidurdienį ties Verkių gatve Neryje nuskendo dvi metų mergaitės. Įtariama, kad metukų ir dvejų metų mažyles nuskandino jų motina.

Į gan nuošalią aikštelę, už kelių šimtų metrų nuo vandens malūno automobiliu „Lexus“ atvažiavusi 38-erių metų moteris su dukromis nuėjo prie upės, kaip įtariama, panardino į vandenį vaikus.

Vieną negyvą mergaitę ištraukta prie vandens malūno, srovės nuneštą kitą negyvą mergaitę rado narai.

Nelaimės vietoje rasta vaikų motina, kuri, pirminiais duomenimis, taip pat skendo.

Pirminiais duomenimis mamą su vaikais vandenyje pirmieji pastebėjo netoli plaukę baidarininkai. Jie puolė į pagalba ir iškvietė specialiųjų tarnybų darbuotojus.

Šiurpaus įvykio aplinkybės tiriamos.

Papildyta 2023.04.09 9.00 val.

Policijos duomenimis: Rugsėjo 3 d. apie 11 val. 6 min. Vilniuje, Verkių g., Neries upėje pastebėta neadekvačiai besielgianti moteris ir vandenyje skęstanti mergytė (gim. 2020 m.), kuri gaivinama atvykusių GMP darbuotojų, mirė. Taip pat tą pačią dieną vandenyje rasta kita nuskendusi mergytė (gim. 2022 m.). Įtariamoji (gim. 1987 m.), Policijos departamento Personalo administravimo skyriaus darbuotoja (ne pareigūnė, nuo 2021 m. sausio esanti vaiko priežiūros atostogose) dėl sveikatos sutrikimo paguldyta į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. 2 d. 3 p., 129 str. 2 d.

4/5 - 1 balsas(-ai)

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button