Kriminalai

Šalčininkų rajone pas jaunuolį rasta galimai narkotinė medžiaga – sintetinis kanabinoidas

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai deda dideles pastangas kovodami su neteisėta narkotinių ar psichotropinių medžiagų apyvarta. Prasidėjus naujiems mokslo metams jie žada tokias policines priemones vykdyti dažniau.

Rugsėjo 2 d. apie 23.50 val. policijos operacijos metu Šalčininkuose, Pramonės gatvėje, garažų teritorijoje, buvo sustabdytas automobilis „Audi A6“. Automobilyje važiavo du jauni asmenys – vairuotojas (gimęs 2000 m.) ir keleivis (gimęs 2004 m.).

Pareigūnų intuicija neapvylė – automobilyje, ant galinės sėdynės esančioje rankinėje, jie rado keturis plastikinius buteliukus su skystomis, galimai narkotinėmis medžiagomis. Krata rankinės savininko gyvenamojoje vietoje davė rezultatų – jie aptiko ir paėmė dar 10 buteliukų su skysčiu, galimai sintetiniu kanabinoidu.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 straipsnio 1 dalį dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, už kurį numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šalčininkų rajono policija dėkoja gyventojams už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją atskleidžiant teisės pažeidimus. Jie ir toliau ragina visus, pastebėjusius galimus teisės pažeidimus ar nusikalstamas veikas, nedelsiant pranešti apie juos pagalbos telefonu 112 arba per elektroninį policijos paslaugų portalą www.epolicija.lt.

Šalčininkų policijos komisariato pareigūnai ir toliau vykdys tokias priemones.

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button