Kriminalai

Pareigūnai demaskavo kelių parduotuvių kasininkes apgavusį vyrą

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai atskleidė nusikaltimą, kai vyras bandė „išsikeisti“ grynuosius pinigus ne valiutos keityklose, o prekybos centrų parduotuvėse. Įtariama, kad apgaulės būdu vyrui pavyko pasisavinti kelis šimtus eurų.

Manoma, kad užsienio pilietis (gimęs 1963 m.), atvykęs į Lietuvą gegužės-rugsėjo mėnesiais, sukčiavo. Jis užsukdavo į Kaune, Kovo 11-osios ir Islandijos gatvėse, esančias parduotuves ir prašydavo kasininkių iškeisti smulkias kupiūras į stambesnes.

Kasininkės, skaičiuodamos pinigus, dažnai pasigesdavo nedidelės sumos, kurią vyriškis netrukus pridėdavo prie pinigų krūvelės. Tačiau tą akimirką, kai trūkstami pinigai atrodydavo, jog yra pridedami, vyro rankų miklumu galimai būdavo nuimama didesnė pinigų suma.

Tikėtina, kad parduotuvės darbuotojai pinigų trūkumą pastebėdavo tik pamainos pabaigoje. Bendra turtinė žala siekė 410 eurų. Peržiūrėjusios stebėjimo kamerų įrašus, valdžios institucijos nustatė vyrą, kuris greičiausiai įvykdė šias nusikalstamas veikas.

Kauno apskrities VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato PH pareigūnai atliko ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 straipsnio 4 dalį. Už šią nusikalstamą veiką gali būti baudžiama viešaisiais darbais, bauda, laisvės apribojimu arba areštu.

Tyrimą organizavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros skyriaus prokurorai.

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button