Kriminalai

Ant upės kranto – narkotinių medžiagų slėptuvė

Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų Akmenėje ir ikiteisminiam tyrimui vadovausi Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė baudžiamąją bylą perdavė nagrinėti teismui. Prieš teismą stos du šia nusikalstama veika kaltinami trisdešimtmečiai Akmenės gyventojai.

Kriminalistai tyrimą pradėjo 2021 m. pavasarį, gavę duomenų apie neteisėtai narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis disponuojančius miesto gyventojus.Kovo 30 dieną kriminalistų surengtos operacijos metu Akmenės mieste esančiame garažų masyve buvo aptikta beveik 4,5 kilogramo kanapių. Įvykio vietoje sulaikyti du akmeniškiai, pakavę kanapes į mažesnes pakuotes. Po poros dienų daugiau nei 10 kilogramų kanapių buvo rasta sudėtų į pakuotes ir užkastų Ventos upės pakrantėje ties Papilės miesteliu.

narkotines medziagos kanapes marichuana

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, minėtą dieną į Akmenę buvo atvežta daugiau nei 15 kg kanapių. Narkotines medžiagas į miestą automobiliu iš mašinų stovėjimo aikštelės, esančios kelyje Marijampolė–Kaunas, už 200 eurų atlygį parvežė kaltinamųjų paprašytas pažįstamas asmuo.Nustatyta, kad dalis narkotikų buvo palikta garaže Akmenėje, o kita dalis laikyta kitame garaže, iš kurio jie išvežti ir paslėpti prie upės.Vienas kaltinamasis savo kaltę pripažįsta, kitas parodymų nedavė. Jiems buvo taikyta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Belangėje akmeniškiai praleido 8 mėnesius, po to jiems buvo uždėtos apykojės ir paskirta intensyvi priežiūra.Baudžiamasis kodeksas už neteisėtą disponavimą labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų numato laisvės atėmimą nuo 10 iki 15 metų.

Įvertinkite skaitomą turinį

Taip pat skaitykite

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Back to top button