Netradiciniai projektai · Netradicinės pramogos

“Kitokie pasikalbėjimai“ filmavimas #33

Esu matęs beveik visas “Kitokių pasikalbėjimų” laidas, todėl sudalyvauti gyvame filmavime buvo natūrali mūsų draugystės tąsa. Pereiname į aukštesnį santykių etapą! Daugelis “Kitokių pasikalbėjimų” vyksta Kaune, bet 100 kilometrų man tikrai nebuvo kliūtis. Išsiaiškinau kada artimiausias filmavimas ir su nekantrumu laukiau renginio. Laidos svečiu turėjo būti Rytis Zemkauskas- įdomi ir turinti, ką pasakyti, bei papasakoti asmenybė.

IMG_2651

Vasarą, kuomet lankiausi, filmavimai vyko Ryšių kiemelyje (buvo užbrandintas “Adforum kiemeliu”). Oras pasitaikė labai prastas, lijo, pūtė vėjas, todėl komforto sąlygos buvo tokios labai vidutinės. Tačiau ne pasideginti saulėje visi surinkome, svarbiausia juk turinys! Beje, turbūt dėl tų pačių nemalonių oro sąlygų ir žmonių buvo ne tiek jau daug, kiek tikėjausi. Auditorijos amžiaus vidurkis pasirodė 20-25m, pagalvojau, kad ir laidos svečias daugeliui jų buvo mažiau girdėtas, bei kėlė ne tokias šiltas emocijas, kaip koks Katleris.

IMG_2654

Įėjimas kainavo 5 eurus, o norint prisėsti prie staliuko rezervaciją reikėjo atlikti iš anksto ir dar už tai papildomai sumokėti. Sėdimomis vietomis pasirūpinę nebuvome, todėl glaudėmės, kur papuolė ir džiaugėmės, kad bent jau turėjome šiokį tokį stogelį virš savo galvų. Kiek nustebino apsaugos uolumas, paskutinį kartą taip tikrintas buvau turbūt, kai lankiausi Prezidentūroje. Galvoje šmėstelėjo tie patys banalūs stereotipai apie Kauną ir jame tykančius pavojus.

Renginys prasidėjo pusvalandžiu vėliau, nei planuota, tačiau laikas neprailgo, nes pasitaikė puiki proga nusipirkti vietoje parduodamo labai neprasto street food’o ir išgerti vieną kitą bokalą alaus (“Volfas Engelman“ yra pagrindinis laidos rėmėjas).

IMG_2648

Buvo įdomu, sėdint vos per penkis metrus nuo šoumenų, stebėti visus techninius dalykus, per kompiuterio ekraną to tikrai nepamatysi ir atmosferos nepajausi. Justinas, kaip visada, buvo puikiai pasiruošęs, pozityviai nusiteikęs ir bandė sukurti ryšį su laidos svečiu. Čia ir iškilo netikėta problema. Rytis, atrodo, leistis į dideles draugystes, jautėsi kažkoks išankstinis nusistatymas, kad jį čia bandys “prigaudinėti”, tyčiotis ir tas visas bendravimas gavosi toks… sakykime “nervingas”. Kai pokalbis pakrypo apie lietuvių kalbą ir sleng’ą, atrodė trūksta labai nedaug, kad prelegentai imtų ir susipyktų. Laidos vedėjas turbūt turėjo sukaupti nemažai valios pastangų, kad išlaikytų mandagų toną ir pikčiau nesureaguotų į svečio negatyvumą.

IMG_2653

Renginys truko apie dvi valandas. Pirmoje dalyje klausimų būna pasiruošęs vedėjas, vėliau savuosius galėjo pateikti žiūrovai. Petraukoje, tarp dviejų dalių, koncertavo puiki atlikėja Justė Starinskaitė ir pozityvumo lygis buvo gerokai kilsteltas į teigiamą pusę.

“Kitokius pasikalbėjimus” ištikimai žiūrėsiu ir toliau. Ateityje galbūt net pakartosiu apsilankymą laidos filmavime, tik reikės kritiškiau įvertinti būsimo laidos svečio potencialą.

Įvertinimas: 2/5
Kaina: 5 Eur
Adresas: Kaunas, “Adforum kiemelis“
Paslaugos teikėjas: Kitokie pasikalbėjimai
Apsilankymo data: 2017.07.01

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s