Netradiciniai projektai · Objektai

Merkinės piramidė #24

Kur reikia apsilankyti, jeigu nori pasisemti subtiliosios energijos? Merkinės piramidėje! Niekad nebuvau joje buvęs, taip pat jaučiau, kad būtent subtiliosios energijos man ypač trūksta (terminą sužinojau iš piramidės tinklapio), taigi viena saulėta sekmadienio diena buvo numatyta šiam dieviškam(?) statiniui.

IMG_2242

Beje, sekmadienį lankytis piramidėje buvo šiek tiek šventvagiška, nes Katalikų bažnyčia Merkinės reiškinį vertina labai neigiamai ir primygtinai nerekomenduoja ten vykti. Bet gal tai tiesiog konkurencijos baimė?

Nujaučiau, kad paskirti labai daug laiko piramidei nenorėsiu, todėl važiuojant į tą Lietuvos pusę buvo protinga pasiplanuoti papildomų pramogų. Nusprendžiau aplankyti aplink Merkinę esančius apžvalgos bokštus (Čepkelių, Puvočių ir Merkinės). Tai bus puiki įžanga prieš užmezgant ryšį su aukštesnėmis būtybėmis.

Ieškant Čepkelių apžvalgos bokštelio labai nepasisekė, nes nukeliavome klaidinga kryptimi, sugaišome daug laiko, tikslo taip ir nepasiekėme. Vykstant į Čepkelių raistą, vertėtų užsukti į lankytojų centrą, įsigyti lankytojo bilietą ir tuo pačiu tiksliai išsiaiškinti, kur keliauti. Viena problema- sekmadieniais jie ilsisi, todėl niekas nepagelbėjo.

Puvočių bokštą radau nesunkiai. Labiau priminė mobilaus ryšio operatorių statinį, nei turistams skirtą apžvalgos bokštą, bet į viršų, žinoma, užkulniavau. Vaizdai labai nesužavėjo, tiesiog matai daug miškų.

IMG_2200.JPG

IMG_2207

Sekantis kelionės taškas- Merkinės apžvalgos bokštas. Šis statinys man patiko. Įspūdingas bokšto dizainas ir dar įspūdingesni vaizdai užlipus į jį.

IMG_2217.JPG

IMG_2222

Dar buvo minčių aplankyti netoli esantį Liškiavos miestelį ir Mardasavo kaimo partizanų bunkerį, tačiau nuotykiai po Čepkelių raistą sudegino labai daug laiko ir dalies plano teko atsisakyti.

Padarius apšilimą, atėjo laikas pagrindinei pramogai! Piramidę rasti labai paprasta, važiuojant pagrindiniu keliu yra kryptį parodančios nuorodos, privažiavimas taip pat neproblematinis, netgi parkavimosi aikštele pasirūpinta. Atvykus į akis krenta idealiai sutvarkyta aplinka, nupjauta žolė, žydinčios gėlės, lankytojų patogumui įrengti wc ir netgi smėlio dėžė mažiesiems! Piramidės savininkai gyvena šalia esančiame namelyje, norintys pabendrauti svečiai gali užeiti pasilabinti (susilaikiau).

IMG_2238

Merkinespiramide.lt tinklapyje rekomenduojama atvykus pirmiausia šiek tiek laiko praleisti Trijų kryžių zonoje- apsivalyti, atsikratyti neigiamų minčių. Taip ir padarėme! Beje, kad laikas “valantis” neprailgtų, galima pasiskaityti statinio atsiradimo istoriją.

IMG_2239

Atsikratę vidinių negatyvų buvome pasirengę keliauti piramidės ir ją dengiančio stiklinio kupolo link. Negražu skaičiuoti svetimus pinigus, bet atrodo, kad kažkas į šią konstrukciją investavo labai nemažai lėšų, statinys įspūdingas.

IMG_2233

Dar neužėjus pastebėjau, kad visi lankytojai patogiai susėdę kupolo kraštuose esančiose kėdėse, tik viena dama daug drąsiau, pačiame viduryje, atlikinėja įvairius ritualus. Ponia pasirodė kažkur matyta (ne, Rolando šalia nebuvo).

Atsidūrę kupole taip pat prisėdome. Lankytojų buvo kokia 20. Dalis matėsi, kad atvyko čia tik pasmalsauti, tačiau buvo ir rimtai nusiteikusių, į maldą ar meditaciją panirusių svečių. Sėdėti viduje yra pakankamai šilta, tad po dešimties minučių buvimo nusprendėme, kad subtiliosios energijos jau gana ir laikas apleisti šventovę. Bet kaip tik tuo metu į kupolą įžengė piramidės įkūrėjas Povilas ir giedodamas, veikiausiai savo kūrybos giesmę, pradėjo sukti ratus aplink piramidę. Žiūrėti buvo tikrai keista, bet, giesmė skambėjo visai gražiai, akustika kupole puiki. Buvo kilusi mintis padaryti video, bet nebuvau tikras ar galima, o rūstinti aukštesniųjų galių nenorėjau, tad susilaukiau. Nutaikę momentą, kai Povilas pro mus pražingsniavo, pasišalinome.

IMG_2252

Piramidės viduje yra įtaisyta didelė statinė, ten pabuvęs vanduo užkraunamas nežemiška energija ir visi norintys gali jo įsipilti. Neturintiems savo taros netgi nemokamai dalinami plastikiniai buteliai. Išbandžiau, vanduo tikrai skanus!

IMG_2254

Ar pavyko gauti subtiliosios energijos? Manau, kad pavyko! Kartą per savaitę vykstu sportuoti ant skersinio, tą dieną, kai pabuvojau piramidėje, padariau vienu prisitraukimu daugiau, nei savaitę prieš tai. Taigi rezultatai kalba patys už save!

Šnekant rimčiau, pats piramidės statinys yra tikrai įdomus ir vertas aplankymo. O jeigu kažkam netgi pavyksta toje vietoje pasisemti įkvėpimo, sveikatos ar subtiliosios energijos, tai galima tik pasidžiaugti.

Įvertinimas: 3/5
Kaina: 0 Eur
Adresas: Česukai, Merkinės sen., 65342
Paslaugos teikėjas: Merkinės piramidė
Apsilankymo data: 2017.06.25

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s