Aktyvios pramogos · Vidaus pramogos

Batutų centras “Skypark” #21

Užėjęs į “Skypark“ pagalvojau, kad gal jau keliausiu namo. Lankytojų amžiaus vidurkis pasirodė maždaug 13 metų, tad sunerimau ar būsiu įleistas. Bet sukaupiau drąsą ir nuėjau pirkti bilieto, nepasigailėjau. Vėliau sutikau vieną kitą vyresnį nei 18m. asmenį, tai mane nuramino.

IMG_2112

Batutų parką aplankiau vakare, po 20h, nes tuomet galioja nuolaidos ir įėjimo kaina yra 5.2 € (kitu laiku kainuoja 8.2-9.8€). Buvau nustebintas ne tik lankytojų amžiaus, bet ir jų kiekio. Nesitikėjau, kad bus tiek žmonių, skaičiavimu neužsiėmiau, bet buvo ne mažiau 100. Turbūt visi mėgsta nuolaidas.

Patekęs į pramogų zoną supratau, kad ne vien akcijinės kainos lankytojus čia priviliojo. Daugybė erdvių, daugybė skirtingų veiklų, žinoma, viskas susiję su batutais ir šokinėjimu, tačiau įvairovės tikrai yra.

Galima atlikinėti triukus didelėje batutų zonoje.

IMG_2113

Galima žaisti krepšinį.

IMG_2119

Vaikščioti virve ar ropštis į sieną.

IMG_2121

Yra ir atskira zona mažiesiems lankytojams, kad įsismaginę didesnieji jų nesutryptų. Taip pat batutų parke galime švęsti savo gimtadienį (man jau gal per vėlu, bet dvylikamečiams, manau, labai smagus reikalas.). Dar kitoje erdvėje, kaip tik vyko kardio treniruotė, kur sportininkai su treneriu intensyviai darbavosi. Papramogavęs valandą ir pats buvau gerai sušilęs, šokinėjimas yra pakankamai intensyvi veikla ir reikalauja nemažai energijos.

Beje, galvojau, kad atlikinėti visokius triukus seksis daug lengviau. Žiūrint iš šono, atrodo, kad tai yra labai paprasta, tačiau pabandžius, supratau, kad viskam reikia praktikos. Jaučiausi esąs labai nerangus šokinėtojas, trūko koordinacijos.

Apie apsaugą Skyparke yra rimtai pagalvota, visur įrengti paminkštinimai, tačiau patirti traumą galimybių yra. Kažkur net mačiau užrašą, kuris skambėjo maždaug taip “jeigu nesi tikras ar sugebėsi atlikti triuką, nedaryk jo.” Patarimų nepaklausiau ir savo pasirodymą baigiau šiek tiek pasitempęs nugarą.

Labiausiai man patikusi parko vieta buvo didelis baseinas pilnas kempinių.

IMG_2115

Šalia jo yra batutų eilė, taigi įsišokinėjus galima laba smagiai nerti, be baimės susižeisti. Taip pat nusprendžiau įsitikinti, kas nutiktų man bandant daryti salto (be batutų pagalbos). Paaiškėjo skaudi realybė- iki salto atlikimo man tikrai trūksta.

Skyparke pramogavau valandą laiko, sudeginau šimtus kalorijų, išbandžiau šį tą visiškai naujo, apsilankymu likau patenkintas. Nesvarbu, koks skaičiukas parašytas tavo pase, bent kartą gyvenime apsilankyti verta!

Įvertinimas: 3/5
Kaina: 5.2 Eur
Adresas: Verkių g. 29, Vilnius
Paslaugos teikėjas: Skypark
Apsilankymo data: 2017.06.22

2 komentarai “Batutų centras “Skypark” #21

 1. Pramogoms renkuosi tik tas veiklas, kurioms pačiam yra įdomios, todėl, kad išvengti visų penketų esu įvedęs tokią sistemą:

  1/5 – pabandžiau, nepatiko, nerekomenduoju.
  2/5 – galima kartą gyvenime pabandyti, bet nekartočiau.
  3/5 – patiko, rekomenduoju.
  4/5 – labai gera pramoga, kurią dar būtinai norėčiau ir pakartoti.
  5/5 – super, turbo, labai gerai, būtina išbandyti!

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s