Aktyvios pramogos · Netradicinės pramogos

Labirintas tamsoje “Labyrinthus” #20

Apie “Labyrinthus” ketinau išvis nerašyti, nes barterinių mainų dėka lankiausi pas juos nemokamai ir šiaip esu šiek tiek susijęs su šio tipo pramogomis. Tačiau, kadangi apsilankymas patiko, nusprendžiau pasidalinti įspūdžiais. Beje, šią vasarą teko išbandyti ir kitus labai gerus pabėgimo kambarius, kuriuos galėčiau drąsiai rekomenduoti: “Insight Out”, “Lost key” (šiuo metu, atrodo, užsidarę), na ir, žinoma, privalau paminėti savąjį “Hotroom”.

IMG_2107

“Labyrinthus”, tai ne visai pabėgimo kambarys, tai didelis, net 700 kvadratinių metrų labirintas, iš kurio visiškoje tamsoje komanda turi ištrūkti per 45 minutes. Panaši pramoga, kurioje anksčiau tekę lankytis yra “Zombių bunkeris”, jį taip pat rekomenduoju! Labirinte negalėjome naudotis mobiliaisiais telefonais, todėl nuotraukų ir video nepadariau, tačiau organizatoriai yra paruošę puikų reklaminį klipą, kuris atspindi pramogos esmę.

Labirintas įsikūręs Vilniuje, Spaudos rūmų patalpų vidiniame kieme, tad rasti nėra labai sudėtinga. “Labyrinthus” tinklapyje, rašoma, kad vienu metu žaisti gali iki 16 žmonių, mūsų buvo tik 6, tačiau spėčiau, kad mažesnis dalyvių skaičius yra labiau pliusas nei minusas. Kuo grupė didesnė, tuo koordinuoti veiksmus tampa sunkiau. Pramogos organizatoriai įspėja, kad laukia daug gąsdinančių netikėtumų ir nežinomybės, bus naudojami psichologiniai triukai, sukeliantys papildomą įtampą ir stresą. Ir, išties, net jų tualetas siunčia žinią, kad baimės bus.

IMG_2110.JPG

Labirinto patalpos skendi visiškoje tamsoje, kartais dalyviams yra duodamas vienas prožektorius, kad būtų lengviau orientuotis, deja mes negavome ir jo. Žaidimas vyksta su aktoriais, kurie turi daugybę triukų, kaip tave išgąsdinti. Yra naudojami bauginantys muzikos garsai, šviesos, dūmų ir pirotechnikos efektai. Judėjimas labirinte taip pat labai įvairus: teko šliaužti, ropoti, lįsti, lipti. Riksmų ir spiegimų iš moteriškosios mūsų komandos pusės buvo labai daug. Vyrai laikėsi kiek santūriau, bet ir jiems, manau, ne kartą suspurdėjo širdis. Tiesa, pabuvus labirinte kurį laiką, supranti, ko gali tikėtis, ir tie gąsdinimai pradeda labiau kelti šypseną, nei baimę.

Užtrukome tikrai ilgiau nei 45 minutes. Kai komanda labai pasiklysta, organizatoriai randa būdą, kaip atsiųsti užuominą apie teisingą kelią. Kadangi žaidimas vyksta tamsoje, manau, yra ir  traumų tikimybė, todėl reikia būti atsargiu, mes atsipirkome keletu nubrozdinimų.

Ištrūkus, įspūdžių buvo daugybė. “Labyrinthus”, tai unikali pramoga, kurią pabandžius bus ką prisiminti ir kitiems papasakoti. Rekomenduojama!

Įvertinimas: 4/5
Kaina: 16-19 Eur / asm.
Adresas: Laisvės pr. 60, Vilnius
Paslaugos teikėjas: Labyrinthus
Apsilankymo data: 2017.06.21

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s