Aktyvios pramogos · Ekstremalios pramogos

Šuolis su virve #3

IMG_1419

Jeigu lydi sėkmė- gyvenime turime keliasdešimt tūkstančių dienų, tačiau, kiek iš jų mes prisimename? Tikrai nedaug. Ką ten prisiminti, jeigu jos būna identiškos dienai buvusiai prieš tai… Šuolį su virve, tikiu, kad prisiminsiu.

Šokti pasirinkau nuo aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų tilto esančio Alytuje. Beje tie patys organizatoriai šuolius rengia ir Druskininkuose. Tiesiog sumontuoja savo įrangą ir laukia visų norinčių. Taip pat šuoliai vyksta ir Kaune. Tiesa, pramoga organizuojama tikrai ne kiekvieną dieną, todėl norint patikrinti savo drąsą, reikia sekti sekančio renginio datą (šuoliai vyksta maždaug kartą per mėnesį). Registruotis niekur iš anksto nereikėjo, atvykus stoji į eilę, susimoki 30 Eur, pasirašai taisykles, sutikdamas, kad už savo gyvybę esi pats atsakingas ir viskas, lauki momento!

Prieš mane užsiregistravę buvo 5-6 žmonės, tad palaukti reikėjo maždaug pusvalandį. Organizatoriai, matėsi, kad jau yra atidirbę sistemą (vienas registruoja, kitas montuoja įrangą, trečias padeda nušokti ir t.t.), todėl procesas vyko tikrai sklandžiai ir greitai. Vienintelis laiko trukdis būdavo, kai ant tilto krašto atsistojęs šuolininkas sustingavo akimirkai (kai kurie ir ilgesniam laikui).

Belaukiant savo eilės teko įsitikinti, kad šuolių su virve rengėjai taip pat turi savo profesinius “bajerius”. Viena mergina kiek dvejojo nušokti, kelis kartus vis priėjo artyn, poto vėl atsitraukė. Vaikinas, kuris prižiūrėjo šuolį, stovėdamas kitoje turėklų pusėje sako: “oi palauk palauk, ar čia tau jie viską gerai uždėjo”. Tuomet vienu pirštu, be jokios prasmės, tiesiog pajudino jos virvę. Buvo tikrai juokinga visiems išskyrus šuolininkę. Bet ji susikaupė ir nušoko! O tada jau atėjo mano eilė..

Prieš šuolį su apsauginiu šalmu gauni ir į veidą nukreiptą kamerą, visas procesas yra filmuojamas, taigi galvoje vis kirbėjo mintis, kad reikėtų pasistengti nesikeikti. Tuomet seka akimirka, kai reikia perlipti per tilto tvorelę, ji man kažkodėl nebuvo labai maloni.

IMG_1400.JPG

O atsidūrus kitoje pusėje belieka susikaupti, sušukti pergalės šūkį ir nerti žemyn!

Nušokus, apačioje jau laukia gerasis žmogus su gumine valtele, kuris priplaukia, pagauna tave už kojos ir saugiai nugabena į krantą. Beje jeigu tą pačią dieną nuspręsite, kad vieno šuolio jums yra negana, antrąjį galėsite susiorganizuoti pigiau (man tai buvo gana). Šokant antrąjį kartą galima patirti dar aštresnių įspūdžių krentant ne priekiu, o nugara žemyn.

IMG_1404

Šiek tiek statistikos: prieš mane šuolį jau buvo atlikę ~20 žmonių, iš jų tik vienas persigalvojo ir nusprendė nebešokti (jeigu tikrai nebenorėsite, per prievartą manau niekas jūsų nenustums). Tiksliai neskaičiavau, bet susidarė įspūdis, kad merginų šoko netgi daugiau negu vyrų. Na ir pabaigai labiausiai motyvuojantis faktas- vienas iš šuolininkų buvo 75 metų jaunuolis (video čia). Linkiu nelaukti aštuntos dešimties, susikaupti ir būtinai išbandyti!

Įvertinimas: 5/5
Kaina: 30€
Adresas: “Baltosios rožės“ tiltas, Alytus
Paslaugos teikėjas: RopeJumpingLTU
Apsilankymo data: 2017.06.03

2 komentarai “Šuolis su virve #3

  1. Vis žiūriu šiuos vaizdus ir pats laukiu kada ateis vasara ir galėsiu pirmą kart nušokt su virve. Kiek pažįstamų atsiliepia tai tik geriausi įspūdžiai ir adrenalino jausmas kurio pasikrauni turbūt keliems mėnesiams :)) gal žinot nuo kada jau prasideda šuolių sezonas?

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s